O mně

Jmenuju se Kateřina a problematice krásy a zdraví se věnuju spoustu let.  Za ta léta, jsem viděla mnoho žen  získat sebevědomí, ale také ho ztratit… Z různých důvodů, a  velmi často proto, že přibraly pár kilo. Někdo by řekl "banalita", ale to, jak se cítíme ve svém těle, je jeden z nejpodstatnějších faktorů kvality celého našeho života a tím pádem i kvality života lidí okolo nás.

Protože mě výživa zajímá už dlouho  , a protože mě naplňuje možnost měnit životy lidí k lepšímu, rozhodla jsem se „studovat“ a touto cestou, se o své zkušenosti a služby podělit dál než s kamarádkami a kolegy.

Nenabízím pouze návod na zhubnutí, ale komplexní program pro vás, kteří chcete od života víc, se vším všudy. Zdravé tělo je základ, hezká postava vám  zpříjemní život, rozšíří vaše „možnosti“ a to ostatní, jako vlasy, líčení,  to už je jen sladká tečka na závěr.  Spolupracuji s těmi nejlepšími odborníky vizáže v regionu. Nabízím individuální program pro každého.
Ceny jsou nižší , než je běžné a to pouze z toho důvodu, že tuto službu neberu jako živobytí, ale jako koníček.  Slouží k pokrytí nákladů spojených se školeními, kurzy, technikou a servisem pro vás.

Lidé se často ptají, zda k hubnutí doporučuju potravinové doplňky. Ano - ale pouze pokud si to klient přeje .  Jejich používání je jednoduché a pohodlnější, proto jsou  často vyhledávané. Využívám pouze bezpečné, přírodní  a osvědčené preparáty.
 

Ráda vás uvítám  ve svém Studiu, mimo to, jsem schopná  za vámi přijet , v rámci zlínského a vsetínského kraje, protože vím, že mnohdy  máte malé děti, omezené možnosti dopravy . Individuální domluva je možná.

Nabízím přednášky o zdravém životním stylu pro malé skupinky i organizace.

Pokud se rozhodnete zkrásnět a prodloužit si život se mnou, budu velice ráda a moc se na vás těším.
Kateřina

"Život není náhoda, ale volba. Nejdůležitější není, co se děje, ale jak si s tím poradíme."