Pohyb jako nedílná součást života

Jde trvale zkrásnět a uchovat si zdraví bez cvičení?

Ráda bych napsala že ano, zdravý životní styl se však bez pohybu neobejde. Správnými stravovacími návyky snížíte váhu, zkrásníte pohybem. Až z 30% ovlivní vaše tělo a trvalý úspěch.

A  to je dobře.

Při cvičení se do krve vyplavují endorfiny, zvané hormony štěstí a ty zaručí, že se po pohybu budete cítit skvěle a to jde ruku v ruce s naším plánem na život ,co říkáte?

Věděli jste, že hodina svižné chůze denně, 26 dní v měsíci, vás zbaví jednoho kila tuku? To je mínus 12 kilo ročně.  V kile tuku je totiž obsaženo 8000 kalorií a právě ty, tímto přirozeným "superpohybem" spálíte:)

Možností je spousta, můžete využívat široké nabídky fitness studií, můžete cvičit doma, což má mnohé výhody, pokud máte dostatek disciplíny :-) můžete chodit, běhat, plavat, jezdit na kole, provozovat aktivní milostný život :-)

Nicméně, nejdůležitější na pohybu je - MUSÍ VÁS BAVIT. Jen tak se z koníčku stane součást životního stylu, dodržíte nutnou pravidelnost a co si budem nalhávat - CO SI UŽÍVÁTE, TO FUNGUJE.

 

Stejně jako u úpravy stravy, respektuju především jedinečnost každého z vás a nejdůležitější ze všeho je to, že se musíte cítit dobře. Kde je vůle – tam je vždy cesta.

Od května spolupráce s profesionální fitness trenérkou. V rámci skupiny nebo individuální tréningy!

Kompletní info přímo od Lucie Bůbelové na telefonu 602 776 443.

O více info volejte nebo pište.